Telefon Aksesuarı

Baseus Mvp Elbow Type-C Şarj Kablosu 1.5A Catmvp-B01 2 M

Ürün Seçenekleri
Renk
  • Siyah
    Siyah
  • Mavi
    Mavi
108.00 TL 63.00 TL
Baseus Mvp Elbow Type-C Şarj Kablosu 1.5A Catmvp-B01 2 M Kolay İade
Baseus Mvp Elbow Type-C Şarj Kablosu 1.5A Catmvp-B01 2 M Aynı Gün Kargo
Baseus Mvp Elbow Type-C Şarj Kablosu 1.5A Catmvp-B01 2 M %100 Orijinal Ürün Garantisi
Baseus Mvp Elbow Type-C Şarj Kablosu 1.5A Catmvp-B01 2 M Taksit Seçeneği

Baseus Mvp Elbow Type-C Şarj Kablosu 1.5A Catmvp-B01 2 M

Oyuncular için özel olarak geliştirilen Baseus Mvp Elbow Type-C Şarj ve Data Kablosu, 90 derecelik açıya sahip olan Type-C konnektörü ile cihazınız şarjdayken mobil cihazınızı daha rahat tutmanızı sağlar.
USB girişi olan cihazlar ile Type-C girişi olan cihazlar arasında senkronizasyon, hızlı şarj ve dosya aktarımı sağlayan Baseus Mvp Elbow Type-C Şarj ve Data Kablosu uzun ve yoğun kullanımda bile maksimum performans göstermesi için tasarlanmıştır.
Type-C girişli tüm cihazlarınızda kullanabileceğiniz şık bir tasarıma sahip olan Baseus Mvp Elbow Type-C Şarj ve Data Kablosu, geliştirilmiş akıllı şarj teknolojisini kullanır. Bu sayede mobil cihazınızın aşırı şarj olmasını önler, sabit bir akım sağlar ve pil ömrünü uzun tutmaya yardımcı olur. Aşırı akım, aşırı voltaj, aşırı şarj, aşırı deşarj, aşırı ısınma, kısa devre ve elektromanyetik alan korumaları ile cihazınıza zarar gelmesini engeller, tüm mobil cihazlar için güvenli ve hızlı şarj sunar.
Yüksek Kaliteli Malzeme Zarif ve dayanıklı malzemesi ile uzun ömürlü bir kullanım sağlayan Baseus Mvp Elbow Type-C Şarj ve Data Kablosu, kablo bağlantı noktalarında kullanılan esnek TPE ile daha da güçlendirilmiştir. Yüksek kaliteli malzemeden üretilen kablo başlıkları ile şık bir görünüme sahip olan Baseus Mvp Elbow Type-C Şarj ve Data Kablosu aşınmaya ve kırılmaya karşı dayanıklıdır.

Teknik Özellikler

Güç: 2 Amper

Kablo A Ucu: USB-A

Kablo B Ucu: Type-C

Materyal: TPE + Örgü tip fiber kırılmaz kablo

Uzunluk: 2mt (200cm)

Kullanım Tipi: Şarj ve veri aktarımı

 

 

Ürünü Bugün 0 Kişi Satın Aldı
Ürünü 92 Kişi İnceledi
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır