Telefon Aksesuarı

G2-4 Wireless Display Anycast

305.76 TL 235.20 TL
G2-4 Wireless Display Anycast Kolay İade
G2-4 Wireless Display Anycast Aynı Gün Kargo
G2-4 Wireless Display Anycast %100 Orijinal Ürün Garantisi
G2-4 Wireless Display Anycast Taksit Seçeneği

G2-4 Wireless Display Anycast

 Owwotech Mirascreen G2-4 Kablosuz Hdmı Görüntü Ve Ses Aktarıcı Dongle Mirascreen G2-4 Kablosuz Hdmı Görüntü Aktarıcı 4.Nesil Kablosuz  Hdmi Wifi İle Kablosuz Görüntü Ve Ses Aktarıcı Full Hd 1080P Artik Goruntu Paylasimi Cok Kolay,Herhangi Kabloya İhtiyac Duymadan Televizyon,Cep Telefonu, Tablet,Lap Top Ve Diger Mobil Cihazlarinizi Artık Birbirine Bu Cihaz Sayesinde Cok Kolay Baglayabileceksiniz.

Komutlara Cok Hizli Yanit Veren Bu Cihaz Turkiye De Ve Dunya Pazarinda En Fazla Satilan Cihazdir.

Butun İsletim Sistemini Destekler.

Hdmı Wifi Kablosuz Ses Ve Görüntü Aktarım Teknolojisi    İos,Android Ve Windows Telefon Tablet Ve Bilgisayarlar İle Uyumlu Çalışır.

Hdmi Wifi Tv Görüntü Aktarım Cihazı Bu Cihaz Sayesinde Akıllı Telefonlarınız Ve Tabletlerinizde Görüntüyü Televizyona Yansıtabileceksiniz.

Yani Tabletinizde Veya Telefonunuzda İzlediğiniz Filmi,Oynadığınız Oyunu İzlediğiniz Bir Videoyu Tüm Telefonun Ekran Görüntüsünü Televizyonunuza Yansıtabileceksiniz. 

Ürün Son Derece Kaliteli Ve Kusursuzdur. Ürün Android Platformunda Bulunan Screen Mirroring Ve Apple Platformunda Bulunan Airplay Özellikleri İle Aktif Hale Gelebiliyor.

Mac Os X (10.9 Ve Üzeri) İşletim Sistemini Desteklemektedir

Tek Yapmanız Gereken Tv, Pc Vb. Cihazlarınızın Hdmi Slotuna Ürünü Takmak Ve Ürüne Usb Üzerinden Güç Vermektir Filmlerini Hatta Oyunlarınızı Bile Tv Veya Bilgisayar Ekranından Oynama İmkanı Yüksek Tanımlamalı Resim Pc'Ye, Akıllı Telefona Veya İpad'E Tv Veya Projektöre Bağlayarak, Kendi Özel Sinemasını Yaratarak,Farklı Görsel-İşitsel Şölenin Keyfini Çıkararak Fhd Videolarını Görebilirsiniz.

Öğretim, İş Sunumu, Toplantı Veya Günlük Kullanım İçin,Film İzlemek, Oyun Oynamak Vb. Için Mükemmel Bir Şekilde Uygundur.

Ürünü Bugün 0 Kişi Satın Aldı
Ürünü 1683 Kişi İnceledi
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır