Telefon Aksesuarı

Honor Watch Magic Akıllı Saat

4,160.00 TL 2,080.00 TL
Honor Watch Magic Akıllı Saat Kolay İade
Honor Watch Magic Akıllı Saat Aynı Gün Kargo
Honor Watch Magic Akıllı Saat %100 Orijinal Ürün Garantisi
Honor Watch Magic Akıllı Saat Taksit Seçeneği

Honor Watch Magic Akıllı Saat

Teknolojik özellikleri ile dikkat çeken Honor Watch Magic Honor, Türkiye garantili olduğu için güvenle kullanabileceğiniz modern aksesuarlar arasında yer alır. Bu işlevsel akıllı saat, estetik dizaynı sayesinde giyiminize zarif bir detay katarak size şıklık kazandırır. Yuvarlak ekrana sahip olan aksesuar, kolay okunan yazılara ve sayılara yer veren arayüzü sayesinde size gün içerisinde pratik bir şekilde destek olur. Gün boyunca kaç adım attığınızı öğrenebilmenize de imkân tanıyan bu ürün, adımsayar teknolojisi ile size verilerinizi detaylı bir biçimde aktarır. Böylece, günlük hedeflerinize ve antrenman hedeflerinize ulaşıp ulaşmadığınızı kolayca görebilirsiniz. Dayanıklı gövdesi ve sağlam kasası sayesinde su geçirmezlik özelliğine de sahip olan Honor Watch Magic Honor saat, yağış altında ve havuzda yüzerken aksesuarınızdan rahatça yararlanmaya devam edebilmenizi sağlar. Süre tutabilmenize de olanak tanıyan ürün, yüzme derecelerinizi ya da koşu sürelerinizi ayrıntılı kaydedebilmenize imkân sağlar. Saatin gövdesindeki tuşlarla kolayca süre tutabilirsiniz.

Kalp Ritminizi Ölçen Honor Watch Magic Akıllı Saat

Nabız takibi yapabilmeniz için ideal bir ürün olan Honor Watch Magic Honor, kalp ritminizi ölçerek size vücudunuzu ne kadar zorladığınızı sayısal olarak görebilmeniz konusunda yardımcı olur.

GPS teknolojisi ile de kullanıcılarına yardım eden akıllı saat, bulunduğunuz noktayı ve gitmek istediğiniz alanı kolayca görebilmenize olanak tanır.

Delikli ve esnek kordon tasarımına sahip olan bu ürün, kol bileğinizin kalınlığına göre aksesuarınızın sıkılık düzeyini belirleyebilmenize izin verir.

Uyku takibi de yapan ürün, ne kadar uyuduğunuzu görebilmeniz için sensörleriyle sizi izleyerek verilerinizi kaydeder.

Ürünün alarm özelliğini kullanarak saatinizle uyku zamanlarınızı ve toplantı zamanlarınızı kolayca yönetebilirsiniz.

AMOLED Ekranıyla Kullanıcılarına Destek Olan Honor Watch Magic

Kullandığı AMOLED ekran teknolojisi ile fark yaratan Honor Watch Magic Honor, gün ışığında parlama sorununu önleyerek size ekrandaki verileri rahatça okuyabilmenize olanak sağladığı gibi, aynı zamanda sıcağa ve soğuğa karşı dayanıklı olduğu için aksesuarınızdan yıl boyunca sorunsuz şekilde yararlanmanıza da imkan tanır. Hafif olduğu için kullanıcılarına kullanım konforu yaratan akıllı saat, ince kasası ile hareketlerinizde size özgürlük sağlar. 1.2 inç genişliğinde olan AMOLED ekranı ile, 390 x 390 piksellik bir çözünürlük sayesinde verilerinizi ve bildirimlerinizi rahatlıkla okuyabilmenizi sağlar. Üstelik bir haftaya kadar pil ömrü dayanıklığı bulunan ürün, uzun süreli kullanımlar gerçekleştirebilmeniz için uygundur. 32.5 gram ağırlığında olan ve 9.8 mm kalınlığa sahip gövdesiyle şıklık kazanan Honor Watch Magic Honor, günlük hayatınızda rahatça kullanabilmeniz için uygun bir tasarıma sahiptir. Gövdesinde kullanılan paslanmaz çelik malzeme sayesinde saatiniz son derece dayanıklı bir yapı kazanmayı başarır.

Dokunmatik Ekrana Sahip Akıllı Saat

Sahip olduğu çip seti sayesinde teknoloji severler için kesintisiz kullanımlar yaşatmayı başaran Honor Watch Magic Honor, dokunmatik ekran teknolojisi sayesinde saatinizin özelliklerini hızlı bir şekilde değerlendirmenizi sağlar. Aynı zamanda üç ayrı uydu konumlandırma sistemini kullanan bu ürün; GPS, GLONASS ve GALILEO teknolojilerinden yararlanabilmenize olanak tanır. Bu sayede kaç metre yükseklikte bulunduğunuzu öğrenebilmek için de saatinizden yardım alabilirsiniz. TrueSeen 3.0 teknolojisinden faydalanan bu modern ürün, gerçek zamanlı şekilde nabzınızı izleyebilmenize de imkân tanır. Açık ve kapalı alan aktivitelerini gerçekleştirirken saatinizin sunduğu spor modlarından yararlanabilir, yüzerken ya da dağcılık faaliyetleri gerçekleştirirken saatinizden yararlanarak verilerinizi kolayca öğrenebilirsiniz. Bisiklet sürerken veya koşarken de faydalanabileceğiniz bu ürün, spor hayatınızda size birçok avantaj sağlar. Fitness danışmanı görevini de yerine getiren Honor Watch Magic Akıllı Saat, kaç kilometre koştuğunuzu ve ne kadar kalori yaktığınızı takip edebilmeniz için kullanıma uygundur.

Honor Watch Magic Akıllı Saat

Honor Watch Magic Akıllı Saat Teknik Özellikler

· 1.2 inç 390x390 AMOLED Ekran

· Çift yonga seti yapısı ile yükek performans ve enerji verimliliği

· 7 güne kadar pil ömrü

· 10 dakika şarj ile tam gün kullanım

· GPS, Glonass ve Galieo konum servisleri

· 50 metreye kadar suya dayanıklılık

· 9.8mm kalınlık 32.5 gram ağırlık

 

Ürünü Bugün 0 Kişi Satın Aldı
Ürünü 271 Kişi İnceledi
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır