Telefon Aksesuarı

QCY T10 Tws Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklık

Ürün Seçenekleri
Renk
 • Siyah
  Siyah
 • Beyaz
  Beyaz
333.00 TL 288.00 TL
 QCY T10 Tws Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklık Kolay İade
 QCY T10 Tws Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklık Aynı Gün Kargo
 QCY T10 Tws Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklık %100 Orijinal Ürün Garantisi
 QCY T10 Tws Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklık Taksit Seçeneği

QCY T10 Tws Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklık

QCY T10 Bluetooth kulaklık siyah, gün içerisinde dilediğiniz her anda müzik dinlemeye devam edebilmeniz için size yardımcı olur. Küçük boyutlara sahip olduğu için rahatça taşıyabileceğiniz bu pratik aksesuar, kulaklarınıza fazla yük binmesini önleyen hafif yapısıyla beğeninizi kazanır. Ürünü cep telefonunuzla uyumlu bir şekilde kullanarak gün boyunca kablosuz şekilde telefonunuzla bağlantı halinde kalabilirsiniz. Geniş bir alanda çekim gücünden yararlanabileceğiniz QCY T10 Bluetooth kulaklık sayesinde cep telefonunuzu daha pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Sade tasarımıyla dikkat çeken ürün, yalın görünümü sayesinde giyiminizi şık şekilde tamamlar. İki parçadan oluşan kulaklık, sağ ve sol kulağınızı keyifli müzikler dinlemek için rahatça kullanabilmenize izin verir. Ürünün ergonomik olarak tasarlanmış olması da size kullanım esnasında konfor yaratır. QCY T10 Bluetooth kulaklık, dış etkilere karşı dayanıklı olan yapısıyla size açık alanlarda da verimli bir kullanım sağlar. Aynı zamanda sert gövdesi ile kulaklığınız deformasyona karşı sağlam bir yapı kazanır.

Akılı Özelliklere Sahip QCY T10 Bluetooth Kulaklık

 • Suya karşı dayanıklı olan gövdesi sayesinde kulaklığı yağışlı havalarda özgürce kullanmaya devam ederek kesintisiz bir deneyim yaşayabilirsiniz.
 • Terleme sorunu yaşamanız durumunda bu problemi karşı dayanıklılık gösteren akılcı tasarımından yararlanarak kulaklığınızı konforlu bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.
 • Sahip olduğu kullanışlı kutu sayesinde kulaklığın her iki parçasını da rahatça çantanıza yerleştirerek taşıyabilirsiniz.
 • Kulakiçi kullanım için uygun olan QCY marka Bluetooth kulaklık, kulaklarınıza uyum gösteren ergonomik dizaynıyla size ekstra rahatlık sağlar.
 • Tahriş sorununu önleyen cilt dostu yapısı sayesinde kulaklığınızı gün boyunca keyifli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bluetooth 5.0 Teknolojisini QCY T10 Kulaklık ile Deneyimleyin

Kullandığı Bluetooth 5.0 teknolojisi ile öne çıkan QCY T10 cep telefonunuzla hızlı ve güvenli bir şekilde kablosuz bağlantı kurabilmenizi sağlar. Ürünün tasarımının farklı kullanıcılara kolayca uyum sağlaması, kulaklığı arkadaşlarınızla paylaşabilmenize de olanak tanır. İç kısmında yer alan yumuşak dolgulu bölüm, kulaklığın kulağınızın iç bölümünde kızarıklığa yol açmasını önler. Narin yapısı ile kullanıcılarını memnun eden ürün, toplu taşıma ile seyahat ederken de size avantaj sağlar. Yolculuk sırasında çevre gürültüsünü minimize edebilmeniz için ideal olan QCY T10 Bluetooth kulaklık, müziğe odaklanarak keyifli bir şekilde seyahat edebilmeniz için idealdir. Ev ve iş ortamında da rahatça kullanabileceğiniz bu ürün, stereo ses teknolojisi ile size yardımcı olur. Stereo ses teknolojisi, seslerin dengeli bir şekilde dağıtılmasına olanak tanır. Bu özellik sayesinde, müzik dinlerken veya video izlerken seslerin kulaklığınızın her iki parçasından da size eşit şiddette ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ses Kalitesini Koruyan QCY T10 Bluetooth Kulaklık

Ses seviyesini arttırıp azaltmanız durumunda ses kalitesini korumayı başaran QCY T10 Bluetooth kulaklık ile konforlu bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün ses düzeyini telefonunuzdan kolayca değiştirerek zevklerinizle uyumlu şekilde aksesuarınızın özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Kullandığı ses teknolojisi ile dikkat çeken QCY Bluetooth kulaklık, bass ve tiz sesleri alırken size yüksek kalite sağlar. Böylece, heyecan verici videoları izlerken ya da keyifli oyunları deneyimlerken gerçekçi bir ses desteğine erişebilirsiniz. Telefonunuzdan film ve dizi izlerken de kulaklığınızın yarattığı doğal ses desteğinden yararlanabilirsiniz. Sesleri gecikmesiz şekilde aktaran kulaklık, kaliteli bir kullanım yaşayabilmeniz için elverişlidir. Ürünü kullandıktan sonra kullanışlı kutusuna yerleştirerek pratik bir şekilde toplayabilirsiniz. Bu kutuda yer alan yerleşim yuvaları, kulaklığınızn kaymasını ve düşmesini önler. Bilgisayar çantanızda ya da sırt çantanızda yer verebileceğiniz kullanışlı taşıma kutusu, aksesuarınızın emniyetini başarılı bir şekilde gerçekleştirir.

Ürünü Bugün 0 Kişi Satın Aldı
Ürünü 84 Kişi İnceledi
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır