Telefon Aksesuarı

Samsung EI-T5300 Kablosuz Akıllı Tag

360.00 TL 243.00 TL
Samsung EI-T5300 Kablosuz Akıllı Tag Kolay İade
Samsung EI-T5300 Kablosuz Akıllı Tag Aynı Gün Kargo
Samsung EI-T5300 Kablosuz Akıllı Tag %100 Orijinal Ürün Garantisi
Samsung EI-T5300 Kablosuz Akıllı Tag Taksit Seçeneği

Samsung EI-T5300 Kablosuz Akıllı Tag

Hayatınızdaki önemli şeyleri bulmak Bluetooth destekli SmartTag’ler* anahtarlara, çantalara ve hatta ailenin evcil hayvanına kolayca takılır. Kayıp nesnenin yakınlarda olduğunu düşünüyorsanız ancak tam yerini bulamıyorsanız, cep telefonunuzdaki zil düğmesine dokunun ve telefonunuzun gelen çağrılarda çalan zil sesiyle aynı ve ayarladığınız seviyede çalan zil sesini takip edin.

 

Etiketleyin ve Bulun, Basit ve Zekice Bir Çözüm

Bir şeyi takip etmeniz mi gerekiyor? Hayattaki bu değerli şeylere bir Galaxy SmartTag takın.

* Kayış, çift taraflı bant, isim etiketleri ayrıca satılır ve cihazla birlikte verilmez.

Hayatınızdaki önemli şeyleri bulmak

Bluetooth destekli SmartTag’ler* anahtarlara, çantalara ve hatta ailenin evcil hayvanına kolayca takılır. Kayıp nesnenin yakınlarda olduğunu düşünüyorsanız ancak tam yerini bulamıyorsanız, cep telefonunuzdaki zil düğmesine dokunun ve telefonunuzun gelen çağrılarda çalan zil sesiyle aynı ve ayarladığınız seviyede çalan zil sesini takip edin.

* Galaxy SmartTags, engelsiz bir alanda 120 metreye kadar Bluetooth menziline sahiptir. Gerçek performans, kullanılan çevreye bağlı olarak farklılık gösterebilir.

Eşyalarınızın yerini uzaktan tespit edin

Etiket taktığınız nesne menzilin dışında mı? Sorun değil! Çevrim dışıyken bile Galaxy Find Network* kaybettiğiniz eşyanızı bulabilmeniz için size özel gizlilikle saklanan taranmış verileri kullanabilir. Ve etiketin geriye doğru izini sürmek için geçmiş kayıtlarınıza kolayca göz atmanıza imkan verir. Eşyalarınızın yerini tespit etmek için sahip olduğunuz diğer cihazları da kullanabilirsiniz.

* Bu özellik yalnızca Galaxy cihazlarda mevcuttur.

Akıllı evinizin sunduğu rahatlığı tek tıklamayla yaşayın

SmartTag’lerle akıllı eviniz artık çok daha kullanışlı. SmartTag’ler çeşitli IoT cihazlarını yalnızca bir düğmeye tıklayarak kontrol etmenizi sağlayabilir, böylece daha içeri girmeden evinizdeki ışıkları açabilirsiniz.

 

Ürünü Bugün 0 Kişi Satın Aldı
Ürünü 367 Kişi İnceledi
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır