Samsung Level U2 Bluetooth Kulaklık Mavi EO-B3300BBEGWW (Samsung Türkiye Garantilidir)

445.00 TL 338.20 TL
Samsung Level U2 Bluetooth Kulaklık Mavi EO-B3300BBEGWW (Samsung Türkiye Garantilidir) Kolay İade
Samsung Level U2 Bluetooth Kulaklık Mavi EO-B3300BBEGWW (Samsung Türkiye Garantilidir) Aynı Gün Kargo
Samsung Level U2 Bluetooth Kulaklık Mavi EO-B3300BBEGWW (Samsung Türkiye Garantilidir) %100 Orijinal Ürün Garantisi
Samsung Level U2 Bluetooth Kulaklık Mavi EO-B3300BBEGWW (Samsung Türkiye Garantilidir) Taksit Seçeneği
Bu Ürüne Ait Farklı Renk ve Modeller Aşağıda Listelenmektedir.

Samsung Level U2 Bluetooth Kulaklık EO-B3300BBEGWW


Maksimum Konfor

Kulak içine ideal seviyede oturan tasarımı sayesinde Samsung EO-B3300 Level U2 Kulak İçi Kulaklığın silikon uçları oldukça yumuşak ve hafiftir. Bu sayede kulağınıza ideal şekilde uyum sağlar ve özellikle hareketli olacağınız zamanlarda sizin için avantajlıdır.


Net ve Temiz Duyma

Samsung EO-B3300 Level U2 Kulak İçi Kulaklık dış sesleri engelleme özelliği sayesinde oldukça net bir şekilde dinleme yapmanızı sağlar. Bu sayede dış ortam sesleri sizi rahatsız etmeden sadece müziğe odaklanabilirsiniz.


Boyun Askısı Üzerinden Kontrol

Samsung HS13 EO – HS1303BEGWW Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklığın kablosu üzerinde bulunan kontrol düğmesi sayesinde kolay bir kontrol imkanı elde edersiniz. Gelen aramaları yanıtlamak veya video ve müzikleri duraklatmak için bu düğmeye basmanız yeterlidir.Uzun Pil Ömrü

18 saate kadar pil ömrüyle Samsung HS13 EO – HS1303BEGWW Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık ile oldukça uzun süre boyunca kesintisiz kullanım yapabilirsiniz. Bu sayede uzun yolculuklarınızda şarjı düşünmenize gerek kalmaz.


Harika Ses Deneyimi

Tüm ritimleri duyabilmeniz için Samsung HS13 EO – HS1303BEGWW Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık zengin ve dengeli sesler sunar. Bu sayede dolu dolu bir müzik deneyimi ve maksimum konfor elde edebilirsiniz.


Garantili Kullanım Ömrü

24 aylık garanti süresi sayesinde Samsung HS13 EO – HS1303BEGWW Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık oldukça uzun süre kullanım yapmanızı sağlar. Bu sayede kullanım esnasında olası arızalara karşı endişelenmeden güvenceli kullanım yapabilirsiniz.

 

Ürünü Bugün 0 Kişi Satın Aldı
Ürünü 1199 Kişi İnceledi
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır