Telefon Aksesuarı

Shaza 3in1 Type-C To HDMI Hub Port Adaptör PD USB 3.0 4K HDMI Çıkışlı

168.00 TL 126.00 TL
Shaza 3in1 Type-C To HDMI Hub Port Adaptör PD USB 3.0 4K HDMI Çıkışlı Kolay İade
Shaza 3in1 Type-C To HDMI Hub Port Adaptör PD USB 3.0 4K HDMI Çıkışlı Aynı Gün Kargo
Shaza 3in1 Type-C To HDMI Hub Port Adaptör PD USB 3.0 4K HDMI Çıkışlı %100 Orijinal Ürün Garantisi
Shaza 3in1 Type-C To HDMI Hub Port Adaptör PD USB 3.0 4K HDMI Çıkışlı Taksit Seçeneği

Shaza 3in1 Type-C To HDMI Hub Port Adaptör PD USB 3.0 4K HDMI Çıkışlı

Shaza 3in1 porta Sahip Olduğunuzda Hdmı Ve Usb 3.0 Çıkışları / Typec Şarj Girişi Sayesinde Yeni Nesil Telefonların Ekranındaki Görüntüyü Monitörünüze Aktarırken Size Tam Boy Bir Usb 3.0 Portu Kazandırır Ve Aynı Zamanda Type C Portu Üzerinden Telefonunuzu Şarj Etmenizi Sağlar. Bu Sayede Telefonunuzun Gücünü Dev Ekrana Yansıtırken Usb 3.0 Portu Üzerinden Bağlayabileceğiniz Klavye Ve Mouse Yardımcılığı İle Telefonunuzu Bilgisayar Gibi Kullanabilirsiniz. Type-C Adaptör Aynı Zamanda Yeni Nesil Macbook Ve Ultrabook Serileri İle De Uyumludur. Tüm Mobil Cihazlarınız İçin Tek İhtiyacınız 3 Bağlantılı Yeni Type-C Adaptörünüz.

Yeni Nesil Type-C Adaptör Sayesinde Ekstra Güç Bağlantısına İhtiyaç Duymadan Telefonunuzdaki Her Türlü Görüntü Hdmı Üzerinden Tv, Projeksiyon, Monitör Gibi Görüntü Kaynaklarına Taşıyabilirsiniz. Yeni Nesil Cep Telefonunuzun Gücüyle Eski Ve Sıradan Televizyonları En Akıllı Tv Çözümüne Dönüştürebilirsiniz.

Dk-Ac-Kam04 Benzeri Klavyeli Air Mouse Çözümleri İle Tv'nize Bağladığınız Telefonunuza Uzaktan Hükmedebilir, Onu Bir Medya Oynatıcı Gibi Kullanarak Eğlencenizi Katlayabilirsiniz.

Dikkat: Usb 3.1 Tip-C Dönüştürücü Bağlandığı Akıllı Telefon Ya Da Ultrabook'Un Ekran Çözünürlüğünü Değil, Cihazın Usb3.1 Bağlantı Noktasından Aktarabildiği Çözünürlüğü Ekrana Yansıtır.

Teknik Özellikler

•Uygulama: Usb3.1 Tip C - Hdmı, Usb 3.0 Tip A Ve Usb3.1 Tipc Şarj Dönüştürücü

•Hız: Usb3.0 - 5Gbit/Sn, Usb2.0 - 480Mbit/Sn

•Kablo Uzunluğu: 15Cm

Ürünü Bugün 1 Kişi Satın Aldı
Ürünü 118 Kişi İnceledi
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır